Volejbalový turnaj – 12. marec 2016

V sobotu 12. marca 2016 sa  v telocvični v Urminciach uskutočnil volejbalový turnaj o pohár starostu. Celkovo sa do súťaže prihlásilo 6 družstiev, zložené od najmladších deviatakov až po dôchodcov. Na „urminskej palubovke“ prevládala mladosť a dravosť. Turnaj nakoniec vyhrali „chlapci z pizzerie“. Veľmi solídny výkon podali najmladší hráči, deviataci, ktorí sa nebáli nastúpiť aj proti starším a skúsenejším. Nakoniec deviataci získali 3. miesto a zaslúžili si obdiv u všetkých súperov. V družstve deviatakov hrali dievčatá z 9. ročníka a dvaja mladší chlapci miništranti: Barborka Bečková, Vanesa Vavrisová, Silvia Zelinková, Viktória Dubná, Kristián Markovič a Marek Kúdela. Sláva víťazom, česť porazeným. Turnaj síce skončil, ale volejbal pokračuje ďalej. Každý štvrtok o 19.00 sa volejbalisti stretávajú v telocvični na tréningoch.