Letné posedenie pod farskou lipou – 20. august 2016

V sobotu 20. augusta 2016 po večernej sv. omši sme pre našich farníkov zorganizovali Letné posedenie pod farskou lipou. O dobrú náladu sa postarala kapela ŠIRÁK BAND pod vedením vdp. dekana Dr. Štefana Kováča. Chlapci muzikanti a speváci z Pečeníc a Rybníka si pripravili pre nás krásne melódie a piesne. Pre všetkých bolo na farskom dvore pripravené občerstvenie. Gulášik navaril Marek Šimun z Tvrdomestíc, slané pečivo a sladké koláčiky zase pripravili domáce gazdinky. Nechýbalo dobré vínko pre dospelých a nealko pre deti. Vystúpenie kapely ŠIRÁK BAND malo v Urminciach opäť veľký úspech. Muzikanti museli na záver pridávať ešte niekoľko piesní. Veľké poďakovanie patrí všetkým, ktorí pomohli toto letné posedenie pripraviť. Tiež ďakujeme všetkým, ktorí ste sa prišli trošku zabaviť a posedieť si pod farskou lipou pri dobrej muzike.