Začal volejbal a stolný tenis – 22. september 2016

Vo štvrtok 22. septembra 2016 sme otvorili novú volejbalovú sezónu. Priaznivci tohto športu sa budú stretávať každý štvrtok večer v telocvični v Urminciach. Záujem medzi domácimi nie je príliš veľký. Ale na to sme si už zvykli aj pri iných športoch či podujatiach. Hŕstka verných však zostala. Tak ako minulý rok, budeme spolupracovať s mladými z Topoľčian, ktorí vždy radi prídu medzi nás a doplnia naše chýbajúce zostavy. Na prvý tréning prišiel urminskú palubovku vyskúšať aj páter Ľuboš Stebnický, saleziánsky kňaz pôsobiaci v súčasnosti v Topoľčanoch. Srdečne pozývame našich mladých, aby si prišli zahrať. Každý piatok večer sa stretávajú v telocvični aj stolnotenisti. Vstup je voľný. Chceme úprimne poďakovať Obecnému úradu a ZŠ Urmince za to, že nám aj v tomto školskom roku poskytujú telocvičňu. Za ochotu a službu ďakujeme aj nášmu novému školníkovi pánovi Jaroslavovi Halovi.