Volejbalový turnaj – 18. február 2017

V sobotu 18. februára 2017 sme sa zúčastnili volejbalového turnaja o Putovný pohár farnosti sv. Gorazda. Turnaj sa konal v telocvični ZŠ sv. Ladislava v Topoľčanoch. Do súťaže sa zapojili celkovo štyri tímy. Pod sieťou sa odohrávali veľmi zaujímavé a napínavé súboje. Celkovým víťazom turnaja sa stal výber volejbalistov z našej farnosti. Na druhom mieste skončili domáci volejbalisti z farnosti sv. Gorazda. Na treťom mieste sa umiestnili volejbalisti z farnosti Nanebovzatia Panny Márie. Štvrté miesto obsadili volejbalistky zo Základnej školy sv. Ladislava. Za naše volejbalové družstvo nastúpili: Štefan Zmetek, Erik Zmetek, Marián Janček, Miroslav Koritar, Zuzana Belicová, Kristína Belicová a Marcela Géciová. Poďakovanie patrí pátrovi Robertovi Kurowidzkemu z farnosti sv. Gorazda, ktorý v spolupráci s Centrom voľného času pripravil toto krásne športové podujatie.